Náš příběh

mauritius kakao small

 

Náš čokoládový příběh začal před mnoha lety, když jsme poprvé v životě ochutnali pravou nefalšovanou čokoládu! Tehdy nám přátelé darovali čokoládu vyrobenou z kolumbijských surovin v jedné malé čokoládové manufaktuře. Od té doby máme jasno v tom, že čokoládu od čokoládových cukrovinek odlišuje, podobně jako u vinné révy a vína, nejen kvalita kakaových bobů, ale také způsob jejich pěstování a zpracování.

Protože jsme od té doby „ochutnávali” čokoládu pravidelně, chtěli jsme se o ní dozvědět co nejvíce. A tak jsme se seznamovali s historií a metodami pěstování a šlechtění kakaovníků a pronikali do tajů zpracování bobů od jejich sklizně až po tabulku čokolády. Postupně jsme také objevovali blahodárný vliv čokolády na tělo i duši a s radostí a úlevou jsme odhalovali a vyvraceli zažité mýty, např. že se po čokoládě tloustne, že způsobuje zdravotní potíže a alergie a podobné bludy. Kromě každodenního mlsání jsme čokoládě, kakau a kakaovému máslu vyčlenili místo ve spíži a stala se součástí mnohých pokrmů.

Na jaře roku 2015 vedla naše amatérská vášeň pro čokoládu k založení společnosti Chocolate Pictures s.r.o. Uváděli jsme kvalitní čokoládu a informace o ní na český trh a postarali se o tisíce nezapomenutelných dárků na konference, semináře, workshopy, sportovní události, festivaly, dále jako pozornosti pro klienty, sladké bonusy pro zaměstnance a v neposlední řadě osvědčené dárky pro vaše blízké. Založili jsme Školu čokolády a definovali základy čokoládové orientace a gramotnosti. Stále je naším záměrem vám kvalitní čokoládu dodávat a současně sdílet naše poznatky a zkušenosti. Proto pro vás otvíráme obchod s kolumbijskou čokoládou.
 
Cítíte tu vůni? Vstupte do světa skutečné čokolády!

Zpět do obchodu