Kakaové máslo v krabičce

Kakaové máslo Fino de Aroma, 100% přírodní, chemicky neprocesované, 120 g

Skladem
169 Kč
Kategorie: Kakaové máslo
Hmotnost: 0.12 kg
Co vás bude uritzajímat
 
Pokud jste ještě neměli příležitost ochutnat 100% čisté kakaové máslo, zkuste máslo vyrobené z kolumbijských kakaových bobů Fino de Aroma. Má čokoládovou vůni a chuť. Obsahuje specifické antioxidanty, které zabraňují jeho žluknutí, proto má dlouhou trvanlivost a vysoký bod přepálení.
Fino de Aroma označuje nejkvalitnější kakaové boby. Vyznačují se jedinečnou chutí, která je daná čistotou jejich původu. Čokoláda z nich vyrobená nádherně voní a její vyvážená plná chuť kakaa je prostoupená ovocnými, květinovými a ořechově sladovými tóny. Pouze 68 % celosvětové produkce kakaových bobů, a to převážně z oblasti Latinské Ameriky, získává každoročně označení Fino de Aroma (uděluje ho ICCO - The International Cocoa Organization). Čokoládové suroviny, které vám nabízíme, jsou vyráběné z kakaových bobů speciálně vyšlechtěné odrůdy Criollo Trinitario, která dává vzniknout čokoládám s bohatým a harmonicky vyváženým čokoládovým základem výjimečné vůně a chuti.
 
Dropsy másla jsou balené do kraftové krabičky s miskou, určené pro přímý kontakt s potravinami.
 
Sloení
100% naturální, panenské, chemicky neprocesované kakaové máslo Fino de Aroma
Neobsahuje oechy, bez lepku, bez GMO.
 
Nutriní hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 3758 kJ/898 kcal
Tuky 99,6 g z toho nasycené mastné kyseliny 60,7 g, sacharidy 0,1 g z toho cukry 0 g, vláknina 0 g, bílkoviny 0,1 g,  sl 0 g
 
Inspirujte se...
Tento specifickdruh vysoce kvalitního tuku najde jistmísto ve vaí kuchyni. Můžete ho pouít jako písadu v cukráské vrob, nap. pidat pár koleek do okoládové polevy. Narozdíl od běžného másla i oleje má kakaové máslo vysokbod pepálení, a tak je tento vzácntuk vhodnna smaení, např. palainek, steaku nebo vajíek. Pi smaení krásnvoní okoládou, ale je chuovneutrální, a tak nezmní chupokrmu, naopak ji zvýrazní. Máslo má ale jetjednu monost pouití - zkuste koleko rozpustit v dlaních a jemnvetít do kůže - vdykakaové máslo se pouívá jako drahá ingredience v kosmetické vrob!
 
Doporuujeme
Skladujte na suchém místpi teplot1820°C. Kakaovému máslu nesvdí teplo, svtlo a intenzivní pachy.

Zpět do obchodu